LEAGUE OF LEGENDSREHBERLER

Derecelide Sürekli Oyun Nasıl Kazanılır ?

DUYURU

Böyle Makaleler için Facebook Sayfamızı Beğenmeyi unutmayın

Bunun kesin, net bir yolu yok. Diyeceklerim bir yol, bizim uygulayıp başarı gösterdiğimiz bir taktik diyebiliriz.

Dereceli oyunlar çok farklıdır. Oyunu etkileyebilecek birçok faktör doğabiliyor ve bunlar sizi ister istemez etkiliyor. İşte yolun başı buradan geçiyor. En büyük hata bu faktörleri görmemektir. Aralıksız biçimde dereceli oyuna girmektir. Bunların en ötesi de yenildikten sonra tekrar girmek. Burada hırs yapmak, telafi etmeye çalışmak yerine düşünmeniz gereken “bu oyunda iyi değildim”, “Moralim bozuk, tekrar girersem yenilirim” olmalıdır.

Biz son 10 maçtır moralin çoğu şeyden daha önemli olduğunu fark ettik. Birazdan yapmaya başlayacağım listenin başında bundan dolayı moral geliyor.

– Özel bir nedenden veya oyundan dolayı moraliniz bozuk ise dereceli oyuna girmeyin. Moralin bozuk olması sizi ve takımınızı olumsuz etkiler. Ek olarak moral bozukluğu hızlı öfkelenmenize ve gereksiz hamleler yapmanıza neden olacak.

Bir kere yenildikten sonra tekrar girmeyin. Yenildikten sonra girceğiniz oyun için beklentileriniz yüksek olacak ve bu beklentilerinizi ister istemez takım arkadaşlarınızdan isteyebilir ve gereksiz baskı oluşturabilirsiniz . Geçmiş oyunda yaşamış olduğunuz gerginlik ve moral bozukluğu da oyununuzu doğrudan etkileyecektir.

Bilgisayara oturup oyuna girdiğiniz ilk anda dereceli oyuna girmeyin. Normal oyuna girin. Oyuna ısının. Mouse hızına adepte olun. Dikkatinizi toplayın. (Eğer farklı bir bilgisayardan giriyorsanız mouse hızına dikkat edin. Mouse hızına kendinize alıştırmak istiyorsanız boş bir yerde tıklanmayan nesneleri sanki bir hedef gibi tıklayarak egzersiz yapın.)

Hangi günde , saatte olduğunuzu düşünün. Günün ortalarında girmek çok risklidir.

– Oyunlarda pek konuşmamaya çalışın. Sadece gerektiğinde iletişime geçin. Başkalarının moralini bozacak veya aptalca* hareketler yapmasına neden olacak kelime ve cümlelerden kaçının.

league of legends ile ilgili görsel sonucu

Henüz alışmadığınız ve pek tecrübe edinmediğiniz şampiyonları oynamaktan kaçının. Bunun yerine kendinize güvendiğiniz ve iyi oynadığınız şampiyonları tercih edin.

– Karşı takımı küçümsemeyin. Disiplinli kalmaya çalışın. Farm yapmayı ve ejderi oyunda herşeyden üstte tutun.

– Takım arkadaşınızı kurtarmak için siz de ölmeyin. (Genelde çok fazla olduğu için böyle özel bir durumu eklemek istedim)

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Enivian

18 Yaşındayım cocukluğum oyun oynamakla geçti oyunlarla içli dışlı oldum metin 2 ile başladık oyunlara halen devam ediyor :D Pubg , Gta 5 , The forest vs. bir ton oyun oynuyorum Steam profilime aşağıdan ulaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close