AKSİYON OYUNLARIOYUN İNDİR

Gta 5 Türkçe Yama İndir – Kolay Kurulum %100 Türkçe

GTA 5’i bilgisayarınızda Türkçe olarak oynamak isterseniz GTA 5 Türkçe Yama ile Türkçe Dil Paketini bilgisayarınıza kurup sorunsuz olarak oynayabilirsiniz. İngilizce bilginiz yeterince iyi değilse görevlerde ne yapmanız gerektiğini ve oyunun amacını anlayamayabilirsiniz. Bu yama ise bu soruna tam bir çözüm olmaktadır. GTA Türk ekibi tarafından yapılan yama, oyun içerisindeki diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü, kısa mesajlarınızı, e-postalarınızı ve diğer metinleri İngilizce’den Türkçe’ye çevirmektedir. Aşağıdaki linkten yamayı hemen indirebilirsiniz.

Not: Rockstar Games  GTA 5 Online’da kullanıcı modlarına izin vermediği için yama online mod üzerinde çalışmamaktadır ve ban sebebi olabilmektedir. Eğer oyunu online olarak oynayacaksanız GTA 5 Türkçe Yamayı kapatmayı unutmayınız.

Kurulum: “Gta 5 Türkçe Yama.exe” üzerinden yükleyin. Ardından çalıştırıp Gta 5 kurulu olduğu dizini seçin ve devam ederek işlemi tamamlayın.

İndirme Linkleri

GTA 5 Türkçe YAMA İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Enivian

18 Yaşındayım cocukluğum oyun oynamakla geçti oyunlarla içli dışlı oldum metin 2 ile başladık oyunlara halen devam ediyor :D Pubg , Gta 5 , The forest vs. bir ton oyun oynuyorum Steam profilime aşağıdan ulaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close