LEAGUE OF LEGENDS

League of Legends’a Sesli sohbet geliyor !

Dünyanın en sevilen MOBA oyunlarından birisi olan League of Legends, sonunda sesli sohbet sistemine kavuşuyor olabilir.

Riot Games’in Kore’deki temsilcileri tarafından Reddit üzerinden düzenlenen soru cevap sırasında, oldukça ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Geliştiricilerin birinden yapılan açıklamaya göre, sesli sohbet sistemi şu anda Riot Games içerisinde tartışılıyor ve görüşler belirtiliyor. Geliştirici, daha önceden bu sistemin diline hakim olamayan oyuncular yüzünden istenmediğini, ancak uzunca düşündükten sonra oyuna bir sesli sohbet eklemeye karar verdiklerini söylüyor.

Paylaşımında, “League of Legends, her zaman takım çalışmasını destekleyen bir oyun olmuştur. Bize göre sesli sohbet, rastgele olarak eşleştirilmiş oyuncular arasında olduğunda oldukça değer kazanıyor.” şeklinde bir ifadeye yer veriyor League of Legends geliştiricisi. Bütün bunlardan rahatlıkla yapabileceğimiz tek çıkarım, oyuncuların yıllardır istedikleri sisteme yakın bir zamanda kavuşacakları. Umarız Riot Games son anda karar değiştirip hayranlarını yarı yolda bırakmaz.
Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Enivian

18 Yaşındayım cocukluğum oyun oynamakla geçti oyunlarla içli dışlı oldum metin 2 ile başladık oyunlara halen devam ediyor :D Pubg , Gta 5 , The forest vs. bir ton oyun oynuyorum Steam profilime aşağıdan ulaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close